наличие МОКОШЬ. конец апреля начало мая 2017

Напоминаю что я являюсь официальным представителем слингов МОКОШЬ в Украине и сейчас в наличие (размеры и цены по курсу на день запроса уточняйте!!!!) :

Гирих Огонь
Мяу Волшебные коты
Тринити Королева
Эйва Йелле
Тринити Древо
Гиады Небо
Айири Травы
Эйва Красное и Белое
Чертополох Ледяные цветы
Чертополох Лейтиан
Огоньки Дух древа
Эйва Дриада
Эйва Апрельская ночь
Эйва Весенее равноденствие
Эйва Фея
Гиады Цвет папоротника

Солнца кобры

Хочу выразить свою благодарность Ире irena_marx за таких прекрасных гостей!

Итак, Solnce Cobra Black Moon Wrap (yakwool) 45% ecru Egyptian cotton, 55% black baby yak, 298 gr/m2

и Solnce Cobra Lazaward Wrap (merino) 47% ecru Egyptian cotton, 53% azure combed merino 270 gr/m2Collapse )

Соберем информацию для новичков?

Оригинал взят у houpi в Соберем информацию для новичков?
Приветствую слингожителей нашей чудесной слингоУкраины!!!
Все мы когда-то были новичками и путались в определениях, названиях, терминах и еще больше в сленгововых речах слингоманьяков.
Collapse )

Принятые сокращения и терминология на первое время:
Collapse )
Как узнать размеры эргорюкзака:
Collapse )

Как определить размеры слинг-кармана:
Collapse )

Про основу и уток:
Collapse )

Дополнения принимаются в комментариях.
Спасибо всем за внимание)))
Просьба к модераторам создать ликбез по работе с жж-постами (как сделать кат, как ответить на комментарий предыдущему оратору,и тд, или дать ссылку где этому учат)))) )

Болить спина під час слінгоносіння: прощавай слінг чи все ще попереду?

Перше питання, на яке потрібно собі відповісти, це "чи є у мене проблеми зі спиною, не пов'язані зі слінгоносінням".

Якщо у вас защемлення нерва, випадіння диску, остеохондроз, сколіоз, минулі травми тощо, то спочатку варто вирішити ці проблеми: відвідати мануального терапевта, остеопата, фізіотерапевта тощо, і після відповідного лікування проблеми у слінгоносінні можливо вирішаться автоматично.

Якщо ж на перше питання Ви відповіли - проблем немає, а носити все одно важко, переходимо до наступного єтапу.

Іноді проблема болей у спині пов'язана із слабким м'язовим корсетом. Існує велика кількість вправ по зміцненню різних груп м'язів, “гугл знає” навіть спеціальні комплекси вправ для спини слінгомам. Також із цим питанням можна звернутися до тренера у спорт-залі, тренера йоги, пілатесу, бассейну - кожен може знайти для себе найпривабливіший вид спорту для зміцнення м'язів спини і пресу, розтягування. І взагалі фізичні вправи корисні для всіх. Іноді і старші діти із задоволенням роблять із мамою/татом зарядку)

А якщо мама чи тато спортивні, підтягнуті, здорові, а носити все одно важко?

У слінгосвіті існує термін - криза ваги. Що це таке? Навик впевненого сидіння у більшості дітей з'являється приблизно у 6-8 місяців. При цьому малюк постійно розвивається, зростає, і його вага збільшується, але при цьому ще не навчився сидіти/стояти, і м'язи спини у нього поки недостатньо добре розвинені - він не здатен самостійно тримати спинку, кожна частина тіла дитини в розслабленому стані має свій центр ваги. А для мами одного разу настає момент, коли носити дитину раптово стає дуже важко. І звичні прогулянки в слінгу вже не приносять радості, плечі і спина мами швидко втомлюються. Це і є так звана криза ваги.

Нажаль буває, що мами, не знайомі з поняттям кризи ваги, вирішують проблему кардинально: відмовляються від слінгу на користь коляски, вважаючи, що період слінгоносіння для них закінчився. Однак тим, у кого дитина абсолютно “неколяскова”, тоді буває зовсім несолодко.

Важливо знати, що відчуття від носіння важкого малюка в слінгу знову зміняться в кращу сторону, коли дитина навчиться самостійно підтримувати статичне положення (наприклад, сидіти чи стояти), центр ваги малюка зосередиться в одній точці. Тож поєднувати центри ваги мами і дитини стає простіше, а носити дитину одразу стає значно легше.

Крім того, мама і сама може зробити носіння дитини в слінгу під час кризи ваги більш комфортним: змінити вид слінгу, змінити склад/плетіння/щільність слінгу-шарфу, підібрати кращу намотку, зміцнити власний м'язовій корсет. Далі докладніше.

Зміна виду слінгу. В якому слінгу ви носите? Що саме болить?

Трикотажний слінг-шарф умовно зручно використовувати десь до 7-9 дитячих кілограмів, тож якщо вага дитини вже досягла хоча б 7 кіло і вам стало важко у трикотажі - час переходити до май-слінгу або тканого слінгу-шарфу.В май-слінгу болять плечі? Можливо проблему вирішить шарфомай із більш широкими лямками?Якщо ви звикли використовувати слінг на одне плече (слінг з кільцями, слінг-кишеню), можна тимчасово відмовитися від них на користь слінгів чи намоток, що дозволяють розподілити вагу дитини на два плеча і на максимальну площу тіла мами (наприклад, слінг-шарф, май-слінг, шарфомай, єрго-рюкзак).І навіть із найпростішим з точки зору новачків у слінгоносінні та татусів єрго-рюкзаком не все так просто. Різні виробники мають різні лекала для пошиву, хтось шиє єрго із щільної тканини, а хтось із шарфової (зазвичай більш зручними та єргономічними з точки зору положення дитини вважаються саме єрго, пошиті із шарфової тканини), а отже єрго, виявляється, можуть бути різними. І якщо у одному у вас болить поперек, у іншому може бути дуже зручно. Крім того, єрго не є універсальними, їх розмір варьюється залежно від ширини та висоти спинки. Діти швидко ростуть, а отже єрго, що був впору 6ти місячному малюку, вже буде малий 1.5 річному. Також говорячи про розподіл навантаження дитини на маму, то в єрго зазвичай навантаження приходиться на поперек того, хто носить, а отже якщо у вас є якісь проблеми з цією ділянкою хребта, варто спробувати слінг-шарф і намотки, які розподіляють вагу дитини рівномірно по всій вашій спині.

І навіть у найуніверсальнішому виду слінгу - слінгу-шарфу іноді стає важко. Якщо це не криза ваги, то варто змінити намотку (про це докладніше нижче) чи змінити шарф на більш вантажопідйомний, тобто слінг, який з огляду на склад тканини, цупкість чи щільність плетіння здатен нівелювати вагу важкої дитини.


Зміна слінгу шарфу: склад/плетіння/щільність/ та інші характеристики, що мають значення.У слінгосвіті існує абревіатура ТТХ - тактико-технічні характеристики, запозичена вона з інженерії, а в слінгосвіті означає основні властивості тканини слінгу:

Склад тканини. Сьогодні для слінготкацтва використовують мальбері шовк, тусовий шовк, буретний шовк, мерінос, вовну яка, верблюда, кашемір, альпаку, тенсел, флеймову бавовну, єгипетську довговолокнисту бавовну, репрів, коноплю, льон, морські водорості…...тощо. Традиційно наприклад слінги із коноплею та флеймовою бавовною наприклад вважаються більш вантажопідйомними, але не тільки склад має значення.
Щільність плетіння вимірюється у гр/м2, мінімальна - 165 гр/м2, максимальна - 360 гр/м2 (такі щільні слінги іноді називають “ковер/килимок”). Щільність розраховується дуже просто - вага шарфа ділимо на площу шарфа. І багато виробників вказують її одразу.
Вантажопідйомність ( «держучесть») - здатність слінгу нести важку дитину із мінімальним навантаженням на маму. Поняття «вантажопідйомності» дуже суб'єктивно і часто залежить від якості намотування і правильно підібраної саме до цього слінгу намотки. Якщо не брати до уваги якість намотування, вантажопідйомність слінгу залежить від складу тканини, виду плетіння і цупкості, товщини слінгу та щільності. Треба зауважити, що бажання купити один універсальний вантажопідйомний слінг шарф (що називається від народження до дітсадка) часто призводить до розчарування - товстий, щільний і цупкий слінг мотається важко, особливо коли слінг новий, а малюк ще зовсім маленький.
Товщина тканини. Тонка тканина як правило менш вантажопідйомнаі, ніж товста (хоча бувають приємні винятки з огляду на склад, плетіння щільність).
Рихлість плетіння - нитки, з яких складається тканина, не прилягають щільно одна до одної і шарф прозорий на просвіт. Рихлість робить слінг таким, що продувається (в ньому точно не буде жарко).
Плетіння. Не вдаючись у подробиці, існують такі види плетіння: полотняне (не дуже придатне для слінгу, але є винятки - ірладнський льон та ексклюзивний слінг-шарф «Памір» (виробник - Ватанаі, Чехія, вартість від 1000 євро залежно від року випуску та складу)), подвійне діагональне плетіння (як правило це всі смугасті слінги), діамантове плетіння (наприклад, алмазні гірасоли), жакардове плетіння (це всі слінги із візерунками)

Намотка має значення.

Зазвичай малюків мотають в одношарові намотки - кенгуру, хрест над карманом без розправлення бокових полотнищ, простий рюкзак тощо. Одношарові намотки також гарні для носіння дітей у спеку.
Дво- та трьо- шарові намотки добре використовувати для носіння важких малюків.Але не тільки кількість шарів тканини на дитині має значення. Важливо також як проходять полотнища слінгу по маминій спині, чи добре вони розправлені, чи можливо наприклад зробити додатковий оберт хвостів навколо маминої талії, низько чи високо примотаний малюк,чи щільно він примотаний до мами чи намотка провисає. Якщо дуже коротко, то щоб слінгоносіння було приємнішим, у будь-якій намотці варто пильнувати, щоб центри тяжіння мами та малюка поєднуються максимально у одній точці, простими словами це виглядає так:

- Дитина щільно примотана до дорослого, тканина слінгу не провисає ні навколо дитини, ні навколо тіла матері;
- Малюк примотаний на відстані поцілунку спереду (щоб не закривати огляд), та як можливо високо на спині;
- Важкого та високого малюка легче носити на спині у дво-трьо-шарових намотках.Якщо складно розібратися таких в нюансах самостійно, зверніться до слінгоконсультанта.

І на останок, не чекайте дива. Виконуйте прийнятний для вас комплекс вправ для розминки та розтяжки щодня, зміцнюйте м'язовій корсет, зверніть увагу на своє харчування, матрас на якому спите. І якщо ви регулярно носите малюка, то ви поступово звикаєте до зростання його ваги, адже без підготовки навіть спортсмени не піднімають штанги.

Приємного слінгоносіння!!!


Автор: двічи слінгомама, слінгоконсультант, завідуюча слінгобібліотекою
Ковріга Альона
м. Дніпро
https://vk.com/slingo_library
https://www.facebook.com/slingolibrary/

Тест шарфомая от Дианы Поздняк

На момент приезда шарфомая, у меня уже был в библиотеке шарфомай с регулировкой из слинговой ткани, пошива Надежды Рожок. Т.е. было с чем сравнить в принципе не только касательно май слингов в целом, но и относительно принципов регулировки.

В данном посте я описываю только свои личные впечатления от шарфомая Дианы, не проводя сравнения и не претендуя на истину.

опыт слингоношения 3,5 года, в т.ч. в май слинге.

Помогает тестировать: слингокукла размером с 51 см 3 кг новорожденного и мой годовалый сын, рост 80 см, вес 10 гк, ему май маловат слегка, но общее представление по посадке тяжелыйх и крупных младенцев наши фото дают.


Collapse )

Погодки или инструкция по выживанию для мам

Впервые пробую себя в новом жанре - делюсь собственным опытом в статье. Приветствую здравую конструктивную критику.

Автор - я, Журавель Алена, мама двоих мальчиков, слингомама, слингоконсультант (а еще юрист и преподаватель в декрете) https://www.facebook.com/slingolibrary/ https://vk.com/slingo_library

Collapse )

Тест трикотажного слинга Okrosh

Итак, в мои руки на тест попал трикотажный слинг ТМ Окрош Okrosh. 100% хлопок, украинского производства.

Ткань - плотный трикотаж, яркого красивого цвета, не линяет при ношении и при стирке (ко мне попал прошедший уже одну или две стирки), 100% хлопок. в меру эластичный. На свет мало просвечивается. края подшиты в подгибку, после растягивания не идут волной (в этом конечно плюс подшивания в подгибку а не через край).

Длина - 5 метров, трапеция, скосы средней длины. Ширина 60 см.

Укомплектован слинг сразу тканюшкой аналогичного цвета для поддержки головы новорожденных.

Первые впечатления: достойная упаковка, максимум информации на упаковке. Подробная инструкция по намотке и другим важным моментам типа состав, длина, особенности стирки. Большой плюс и тканюшка для закатывания рулончика-подголовничка (обычно ты ищешь какую б салфетку туда воткнуть, а тут все сразу в комплекте), прекрасная ширина!

Collapse )

Переезд: разбарахлюсь: новое и бу. Игрушки, книги, маме, детям одежда и аксы от 0 до 2х, подростку

В связи с переездом и вырастанием младшего решительно разбарахлюсь. Есть и новые и бу вещи и есть даром. Перечислю кратно: игрушки и книжки детские, одежда и аксессуары детские от 0 до 2х лет, беременное, наряды для танцев подростку девочке, конверт на выписку, спальники детские, одеяло детское, подростку верхняя, туфли и ботиночки 37 р. к торгу очень открыта

При покупке от четырех вещей или на сумму больше 200 грн УП за мой счет или скидка 10%

Collapse )

отправляю УП каждый день, НП раз в неделю. Я в Днепре, тут возможна личная встреча в центре.